Olle Ängkvist

Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik på duk, 1970-tal, osignerad, ca 73x110 cm

833873

2020-11-08