Samling Guld 18K

Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K
Samling Guld 18K

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SAMLING GULD, 18K, rödguld, blandade delar, totalvikt ca 32.4 g

Delar med skador/ slitage förekommer. Någon mindre del lågkaratigt guld alt förgylld.

833923

2020-11-22