Stekfat

Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKFAT, flintgods, troligen England, 1800-talets andra hälft, dekor i underglasyrblått, ca 57x46 cm

Smärre slitage

833954

2020-11-01