Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): komposition, signerad Y Edelmann och numrerad H.C, färglitografi, ca 72x58 cm

833974

2020-11-11