Ramar 4 st

Ramar 4 st
Ramar 4 st
Ramar 4 st
Ramar 4 st
Ramar 4 st
Ramar 4 st
Ramar 4 st
Ramar 4 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RAMAR, 4st, förgyllda, olika storlekar

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

833981

2020-11-04