Trädgårdsbänk

Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1900-talets andra hälft, vitmålade träribbor, underede av svartlackerad metall, bredd ca 200, rygghöjd ca 80, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, väderbiten, senare bemålad

833983

2020-11-04