Örjan Sätre oljemålning

Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): "Modell med skynke", monogramsignerad Ö S, daterad a tergo 2002, olja på pannå, ca 50x40 cm

833987

2020-11-01