Trädgårdsbänk

Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, 1900-talets andra hälft, vitmålade träribbor, underede av svartlackerad metall, bredd ca 200, rygghöjd ca 80, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, väderbitna, vissa ribbor murkna samt delvis trasiga

833989

2020-11-04