Peter Dahl Operabaren färglitografier

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Ur "Operabaren", två färglitografier, signerade och numrerade Peter Dahl 61/375, 43 x 57 cm

Oramade i originalportfölj

833994

2020-11-07