Chesterfieldsoffa

Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfield modell, djuphäftat brunt läder, på hjultrissor, längd 220, sitthöjd 45 cm

Smärre bruksslitage

833997

2020-11-02