Sengustaviansk soffa

Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets början, bemålad, skuren dekor, längd 203, sitthöjd 44 cm

Renoverad och kompleterad, lagningar

834005

2020-11-02