Gertrud Wiselgren oljemålning

Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GERTRUD WIESELGREN (född 1929): "Kall Februari Jämtland", signerad, daterad -76 a tergo, olja på duk, ca 46x38 cm

834015

2020-11-04