Anthony Quinn serigrafi

Anthony Quinn serigrafi
Anthony Quinn serigrafi
Anthony Quinn serigrafi
Anthony Quinn serigrafi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANTHONY QUINN (1915-2001): Island Princess, signerad och numrerad Anthony Quinn 56/299, serigrafi, tillverkningsår 1988, motivmått 79x59 cm, enligt uppgift inköpt Center Art Galleries, Hawaii, Hilton Hotell på Maui, december 1990

834028

2020-11-01