Siri Rathsman olja på duk

Siri Rathsman olja på duk
Siri Rathsman olja på duk
Siri Rathsman olja på duk
Siri Rathsman olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): "Landskap", olja på duk, monogramsignerad och daterad 1961 även signerad och daterad a tergo 1959, 27x35 cm

Något slitage, smärre färgbortfall.

834037

2020-11-16