Brasställ samt kopparkittel

Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel
Brasställ samt kopparkittel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRASSTÄLL, KITTEL, 1900-talets andra hälft resp 1800-tal, smide samt koppar, ställets höjd 108, kittelns höjd 43, diameter 37 cm

Slitage

834039

2020-11-02