Glasvas Kosta Vicke Lindstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VICKE LINDSTRAND, glasvas, Kosta, dekor av ränder, signerad Kosta LH 1388, höjd ca 30 cm

Smärre slitage, invändig beläggning

834043

2020-11-04