Gudrun Arninge olja på pannå

Gudrun Arninge olja på pannå
Gudrun Arninge olja på pannå
Gudrun Arninge olja på pannå
Gudrun Arninge olja på pannå

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

GUDRUN ARNINGE (1912-1994): Stilleben med kurs och grönsaker, olja på pannå, signerad och daterad -51, 46x60 cm

Något slitage, mindre färgbortfall.

834044

2020-11-16