Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
GUDRUN ARNINGE (1912-1994): Stilleben med kurs och grönsaker, olja på pannå, signerad och daterad -51, 46x60 cm
Något slitage, mindre färgbortfall.
834044
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här