Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Chesterfield modell, England,1970/80-tal, oxblodsröd skinnklädsel, djuphäftad, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 45, längd 212 cm
Bruksslitage, klädsel med skador
834058
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här