Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Indalsälven nedan Döda fallet, signerad A. Genberg, olja på duk, 65x94 cm.
PROVNIENS
Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, december 2011, katalognr 2006
834061
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här