Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
MÅNBORD, 1 par, 1900-talets början, fanérade i björk, höjd 74, diameter 112, en iläggsskiva 48 cm
Bruksslitage, repor, senare iläggsskiva
834063
2020-11-02