Chesterfield fåtöljer 2 st

Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st
Chesterfield fåtöljer 2 st

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield modell, England, 1970/80-tal, klädsel i oxblodsröd djuphäftat skinn, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

834067

2020-11-01