Double Peacock Famille rose

Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, TALLRIKAR, 3 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, "Double Peacock", diameter ca 23, längd 32 cm

Lagningar, skador

834089

2020-11-03