Svante Rydberg oljemålning

Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

SVANTE RYDBERG (född 1948): "December", monogramsignerad, olja på duk, ca 46x38 cm

834098

2020-11-04