Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, marokansk, semi-antik, ca 272x202 cm
PROVENIENS:
The carpet was brought to Sweden in 1963 by an emigrating family from Germany enligt Bukowskis autionsnr 860647
Smärre skador
834100
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här