Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, marokansk, semi-antik, ca 272x202 cm

PROVENIENS:
The carpet was brought to Sweden in 1963 by an emigrating family from Germany enligt Bukowskis autionsnr 860647

Smärre skador

834100

2020-11-03