Folke Ohlson soffa

Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa
Folke Ohlson soffa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOLKE OHLSSON, tresitssoffa, 1962, Bodafors, teak, brännstämplad, sitthöjd eskl. dynor ca 30 cm, längd ca 180 cm

Bruksslitage, märken förekommer

834102

2020-11-02