Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1930-40-tal, höjd ca 68, metall, sju ljusarmar med glaskupor

4 kupor medföljer löst, 1 kupa med skador

834106

2020-11-03