Kannapé 1800-tal

Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, svarvade ben, röd sammetsklädsel, längd ca 195 cm

Bruksslitage

834114

2020-11-02