Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOBAKSBURK, lock med lackarbete föreställande en trojka, Ryssland omkring 1900, invändigt klädd med tenn, diameter ca 12 cm, höjd 12 cm
Skador, krackelyrer
834123
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här