Tillbaka till katalog

Ole Mathiesen herrarmbandsur

Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Estimate

1 500 SEK

Description

OLE MATHIESEN, armbandsur, Classic 1962, 1970/80-tal, stål, manuell, plexiglas, boettnr. 7001, 11000, cal Peseux 7001, diameter 33 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

834124

Date:

2020-11-02