Karl Momen oljemålning

Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen -90, olja på duk, ca 100x60 cm

Smärre ytslitage

834133

2020-11-07