Nils Nilsson Skum ren

Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren
Nils Nilsson Skum ren

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Ren, signerad och daterad N. Skum 1941, bemålat trä/blandteknik, höjd 37 längd 44 cm

Skador

834163

2020-11-03