Byarums Bruk cafégrupp

Byarums Bruk cafégrupp
Byarums Bruk cafégrupp
Byarums Bruk cafégrupp
Byarums Bruk cafégrupp
Byarums Bruk cafégrupp
Byarums Bruk cafégrupp
Byarums Bruk cafégrupp
Byarums Bruk cafégrupp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYARUMS BRUK, (5 dlr) trädgårdsbord samt stolar, bord med pelarfot av gjutjärn, vitmålad, stenskriva, höjd ca 73, diameter 65, samt 4 st, trädgårdsstolar, "Classic", lackerad metall, träsits, sitthöjd 44 cm

Slitage, bruksspår, färgbortfall, stenskriva med repor och sprickor

834169

2020-11-04