Erik Höglund

Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund

Klubbat för:

12 500 SEK

8 000 SEK

ERIK HÖGLUND, Boda, ljuskrona, 1960/70-tal, smide och glas, totalhöjd ca 100 cm, diameter ca 53 cm

PROVENIENS: Inköpt direkt av Erik Höglund av nuvarande ägares föräldrar

834177

2020-11-02