Klubbat för:
12 500 SEK
8 000 SEK
ERIK HÖGLUND, Boda, ljuskrona, 1960/70-tal, smide och glas, totalhöjd ca 100 cm, diameter ca 53 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av Erik Höglund av nuvarande ägares föräldrar
834177
2020-11-02