Ytterfoder Peerage England

Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England
Ytterfoder  Peerage England

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 1900-tal, Peerage, England, mässing, dekor i relief, tassfötter, höjd ca 25, diameter 24,5 cm

Bruksslitage

834178

2020-11-02