Georg Lindström Klaratorget och Stadshuset

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-1985): Kornhamnstorg i Gamla stan, mot Slussen, olja på duk uppfäst på pannå 30x50 cm

Smärre slitage

834184

2020-11-06