Lilly Rydström olja

Lilly Rydström olja
Lilly Rydström olja
Lilly Rydström olja
Lilly Rydström olja
Lilly Rydström olja
Lilly Rydström olja

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

LILLY RYDSTRÖM, (1891-1957): Flanerande damer, olja 31x40 cm, signerad och daterad 1951

834187

2020-11-06