Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): olja på duk uppfodrard på papp, motiv från Cagnes-sur-mer, monogramsignerad och daterad 1927, ca 35x45
Nålhål i hörn
834189
2020-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här