Bo von Zweigbergk oljemålning

Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): olja på duk uppfodrard på papp, motiv från Cagnes-sur-mer, monogramsignerad och daterad 1927, ca 35x45

Nålhål i hörn

834189

2020-11-06