Fåtöljer 1 par 1900-tal
2020-11-04
834193
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, stomme av lövträ, stoppade, sitthöjd ca 43, total höjd ca 85 cm
Bruksslitage, fläckar, klädsel saknas