RUNE JANSSON - Ö och reflexer

RUNE JANSSON - Ö och reflexer
RUNE JANSSON - Ö och reflexer
RUNE JANSSON - Ö och reflexer
RUNE JANSSON - Ö och reflexer
RUNE JANSSON - Ö och reflexer
RUNE JANSSON - Ö och reflexer

Klubbat för:

4 600 SEK

6 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): "Ö och reflexer", signerad samt daterad Rune Jansson -83, olja/blandteknik på duk,ca 83x56 cm

834207

2020-11-07