Byrå med sekretärdel
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, med sekretärdel, 1900-talets mitt, mahogny, beslag samt draghandtag i mässing, tre lådor, översta lådan utfällbar till skrivskiva, med bakomliggande lådor och hyllplan, höjd ca 90, 74x38 cm
Smärre slitage, skiva med repor
834225
2020-11-04