Byrå med sekretärdel

Byrå med sekretärdel
Byrå med sekretärdel
Byrå med sekretärdel
Byrå med sekretärdel
Byrå med sekretärdel
Byrå med sekretärdel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med sekretärdel, 1900-talets mitt, mahogny, beslag samt draghandtag i mässing, tre lådor, översta lådan utfällbar till skrivskiva, med bakomliggande lådor och hyllplan, höjd ca 90, 74x38 cm

Smärre slitage, skiva med repor

834225

2020-11-04