Vitrinskåp
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, stomme av massiv furu, vitrindel med 4 hyllplan, underdel med 4 lådor, höjd ca 181, 100x45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen
834227
2020-11-04