SKULPTUR Afrika

SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika
SKULPTUR Afrika

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

9 000 SEK

SKULPTUR/MASK, Chiwera, Mali, 1900-tal, strä, med dekorationer i rep och pärlor, monterad på senare sockel i svartmålat trä, höjd (med sockel) 94 cm

Slitage

834230

2020-11-04