Klubbat för:
Osåld
Utropspris
9 000 SEK
SKULPTUR/MASK, Chiwera, Mali, 1900-tal, strä, med dekorationer i rep och pärlor, monterad på senare sockel i svartmålat trä, höjd (med sockel) 94 cm
Slitage
834230
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här