Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
7 500 SEK
SKULPTUR, Baule, Elfenbenskusten, 1900-tal, trä med kalkad och svärtad yta, monterad på senare sockel, höjd (med sickel) ca 75 cm
En fot borta, nagg, slitage
834231
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här