Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
L G LUNDBERG (född 1938): Stängsel, mapp med 4 serigrafier, signerad och numrerad 50/75, med text av Mats B, edition Landberg/Lundberg Stockholm, 1976
Mapp med bruksslitage
834266
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här