L G Lundberg mapp med fyra serigrafier

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

L G LUNDBERG (född 1938): Stängsel, mapp med 4 serigrafier, signerad och numrerad 50/75, med text av Mats B, edition Landberg/Lundberg Stockholm, 1976

Mapp med bruksslitage

834266

2020-11-03