Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÄCKEN, 2st, 1800-tal, ,siden, vaddstickade, lappteknik, ett täcke märkt med årtalet 1894 samt tillverkarens initialer, ca 193x128
skador, skörat siden
834278
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här