Skulptur, 17/1800-tal

Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal
Skulptur, 17/1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKULPTUR, Italien 17/1800-tal, S:t Sebastians martyrium, träskuren och bemålad, höjd 59 cm

Ställvisa dekorskador och lagningar

834283

2020-12-19