Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG (HAIG): "Floting market Stockholm", etsning, signerad A H Hägg, bildyta ca 61x40 cm
Revor, något gulnad, saknar glas
834317
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här